Batem Web Sayfası Ana Sayfa Batem

Hoşgeldin Ziyaretçi Üye Ol Giriş Forumda Arama Üye Listesine Bak
 Forumlar
  idrarda Uyuşturucu Testi

Konu Konu: esra idrardan kac gunde atilir Yanıt Ekle Yeni Konu Ekle
Mesajı Gönderen hatayli 15/Ekim/2009 16:25 - IP Logged
Bak hatayli's Profil Profil   Gönderen'e göre ara hatayli Arama   Düzenle hatayli Düzenle   Özel Mesaj Gönder Mesaj Gönder  
hatayli
resim
Üye
Üye
Turkey
15/Ekim/2009
1 Gönderilen

ii gunler bn denetimli serbestlik cezasi almis bi genc olarak 6 aydir pskologla gorusuyorum dun beni ilk defa amateme idrar testine yolladilar

yaklasik 26 gun once 3 4 gun icinde 5 - 6 sigara kubar  icmistim ogunden beri duman alti dahi olmadim acaba tahlil sonucu sifir cikarmi cunku az bise bile ciksa sorun olucak detayli bi cvp verirseniz cok sewinirm kolay gelsin

Mesajı Gönderen Batem 15/Ekim/2009 17:47 - IP Logged
Bak Batem's Profil Profil   Gönderen'e göre ara Batem Arama   Ziyaret Batem's Web Sayfası www   Düzenle Batem Düzenle   Özel Mesaj Gönder Mesaj Gönder  
Batem
Yönetici
Yönetici

05/Şubat/2008
57 Gönderilen

Sayın Hataylı,

26 gündür madde kullanmıyor ve hatta dumanaltı (dumanaltı da testin (+) çıkma yönünde destekleyebilir) bile kalmıyorsanız, yapılacak testin sonucu büyük bir ihtimalle (-) yani temiz çıkacaktır. Vücutta kalan maddenin hepsinin temizlenmeme ihtimali az da olsa vardır. (kullandığınız maddenin saflığı, miktarı vs.. gibi etmenler maddenin vücuttan atılma süresini etkilemektedir.)  Fakat uzmanlar, çıkacak olan değerlerden madde kullanımının olup olmadığını rahatlıkla anlayabilirler.

Batem

Mesajı Gönderen talihsiz84 05/Ocak/2010 11:38 - IP Logged
Bak talihsiz84's Profil Profil   Gönderen'e göre ara talihsiz84 Arama   Düzenle talihsiz84 Düzenle   Özel Mesaj Gönder Mesaj Gönder  
talihsiz84
resim
Üye
Üye
Turkey
04/Ocak/2010
1 Gönderilen
 merhaba sayın yönetici bende yaklaşık 11 gün önce 6 7 fırt kubar içtim amatemde idrar vermem gerekiyor sonucu çok merak ediyorum bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

Mesajı Gönderen admin 13/Ocak/2010 12:01 - IP Logged
Bak admin's Profil Profil   Gönderen'e göre ara admin Arama   Ziyaret admin's Web Sayfası www   Düzenle admin Düzenle   Özel Mesaj Gönder Mesaj Gönder  
admin
resim
Forum Sahibi
Forum Sahibi

29/Ocak/2008
105 Gönderilen

Sayın talihsiz84,

Kullandığınız maddenin saflığı, miktarı vs.. gibi etmenler maddenin vücuttan atılma süresini etkilemektedir.  Fakat uzmanlar, çıkacak olan değerlerden madde kullanımının olup olmadığını rahatlıkla anlayabilirler.

Batem

Mesajı Gönderen sexwithsataN 28/Ocak/2010 16:11 - IP Logged
Bak sexwithsataN's Profil Profil   Gönderen'e göre ara sexwithsataN Arama   Düzenle sexwithsataN Düzenle   Özel Mesaj Gönder Mesaj Gönder  
sexwithsataN
Üye
Üye
United Kingdom
28/Ocak/2010
2 Gönderilen
 Mrb sorum Eroin ( foLyo iLe ) 6 aydır kullanan ve bırakmış bir insanın maddenin vucuttan atıLma süresi ne kadardır? İdrar , saç teLi yada tırnak testi iLe ? ve ßu vucuttan atıLma süresi ne iLe hızLandırıLır ßiLgiLendirirseniz çok sevinirim tşkler 

Mesajı Gönderen sezen 06/Nisan/2010 00:19 - IP Logged
Bak sezen's Profil Profil   Gönderen'e göre ara sezen Arama   Düzenle sezen Düzenle   Özel Mesaj Gönder Mesaj Gönder  
sezen
Üye
Üye
Turkey
06/Nisan/2010
1 Gönderilen
MERHABA sayın hocam yaklaşık 15 gün önce çok az mıktarda kubar içtim amatemde idrar testi yaptırmam gerekıyor sonuç muhtemelen ne çıkar bilgilerinize sığınıyorum teşşekkür ederim

Mesajı Gönderen Batem 08/Nisan/2010 00:28 - IP Logged
Bak Batem's Profil Profil   Gönderen'e göre ara Batem Arama   Ziyaret Batem's Web Sayfası www   Düzenle Batem Düzenle   Özel Mesaj Gönder Mesaj Gönder  
Batem
Yönetici
Yönetici

05/Şubat/2008
57 Gönderilen

Sayın Sezen,

Sorduğunuz soruya bir cevap vermek bilimsel anlamda mümkün değildir. Yapılacak idrarda madde testi sonucunun negatif mi, pozitif mi çıkacağına neden olan bir çok etken ve değişken vardır. Bunların başında madde kullanan kişinin metabolizması gelir, daha sonra kullanılan maddenin saflığı önemli bir etkendir. Başka bir etken isen kullanılan miktardır. Az'lık  ya da çok'luk kavramları görecelidir ve kişiden kişiye değişir. Bir başka etken ise kişinin madde kullanım geçmişidir. Bu etkenlerin sayısı çok daha da arttırıabilinir. Yeteri süre esrar kullanılan kapalı ortamlarda bulunan(duman altı kalan) kişilerde de yapılan testlerde pozitif sonuçlar alınabilmektedir. Amatem de yapılan testlerde kullanılan ekipmanlar ise son teknolojiyi kullanan son derece gelişmiş ekipmanlardır.

BATEM

Mesajı Gönderen pisman34 28/Mayıs/2010 01:57 - IP Logged
Bak pisman34's Profil Profil   Gönderen'e göre ara pisman34 Arama   Düzenle pisman34 Düzenle   Özel Mesaj Gönder Mesaj Gönder  
pisman34
Üye
Üye
Turkey
28/Mayıs/2010
3 Gönderilen
Öncelikle Merhabalar bende bu konudan muzdaribim son bir aydır hemen hergün birer sarımlık içtim kubar ağarlıklı ve basıma kötü işler açtım 32 gün sonra amatemde test olucam ama kanmı idrarmı bilmiyorum 32 günlük bir süre sonra tahminen testlerimin pozitif çıkma olasılığı varmıdır etik ve bilimsel olmadıgını biliyorum fakat hayatımı altüst edebilecek bir konu benim için. Sizden ricam beni biraz bilgilendirmeniz. En azından Tahlile gitmeden ön bilgim olsun.

Mesajı Gönderen admin 28/Mayıs/2010 18:06 - IP Logged
Bak admin's Profil Profil   Gönderen'e göre ara admin Arama   Ziyaret admin's Web Sayfası www   Düzenle admin Düzenle   Özel Mesaj Gönder Mesaj Gönder  
admin
resim
Forum Sahibi
Forum Sahibi

29/Ocak/2008
105 Gönderilen

Sayın pisman34,

Ot, kubar gibi THC içeren maddeler vücutta yağ tabakasında toplanır ve diğer maddelere göre atılım süresi daha uzundur. Bu süre sizin metabolizmanıza bağlı olduğu kadar, maddeyi kullanım sürenize, kullanım sıklığınıza, kullandığınız maddenin saflığına kadar daha da sayılabilecek bir çok nedene bağlı olarak değişim göstermektedir. Size uygulanacak idrarda madde testin sonucu (+)pozitif çıkar ve/veya (-)negatif çıkar demenin hiçbir bilimsel yanı olamayacağı açıktır.

Testlerin (-)negatif sonuç verebilmesinin tek yolu maddeden ve madde kullanılan ortamlardan uzak kalmaktır.

BATEM

Mesajı Gönderen pisman34 28/Mayıs/2010 20:15 - IP Logged
Bak pisman34's Profil Profil   Gönderen'e göre ara pisman34 Arama   Düzenle pisman34 Düzenle   Özel Mesaj Gönder Mesaj Gönder  
pisman34
Üye
Üye
Turkey
28/Mayıs/2010
3 Gönderilen
Sayın yönetici evet bu sorunun bilimsel olmadığının bende farkındayım ama benim geleceğimi etkileyecek bir sıkıntı içerisindeyim 1 ay boyunca hemen her akşam bu maddeyi kullanmış biri için 32 gün maddeden ve içilen yerlerden uzak durması temizlenmek için yeterli bir süremidir? bunu öğrenmek istiyorum Müptela falan değilim bir yanlışa düşmüştüm toparlandım allahın izniyle 32 gün maddeden ve içilen yerlerden uzak durularak testlerden negatif almak mümkünmüdür pek hareketli bir yaşamım yok boyum 1.78 87 kiloyum hafif göbekli biriyim. 32 gün yeterlimidir ? Lütfen acil bu bilgiye ihtiyacım var. Yani özür dilerim kısacası testlerden negatif almak için 32 gün yeterlimidir ?

Cevap eklemek için Forum Sahibi olmalısınız. Giriş
Üye değilsiniz, üye olmalısnız. Üye Ol

Forum'a Git Sayfa sahibi 2 Yanıt Ekle Yeni Konu Ekle
Yazıcı Dostu Yazıcı Dostu